Update 24 april: GelreGroen voert ook werkzaamheden uit in de reservenacht van 1 mei. Hierdoor is de N839 dicht tussen Bemmel en Huissen in beide richtingen.
Afsluitingen en omleidingen A15
Tijdens de werkzaamheden sluiten we de oprit van de N839 naar de A15 richting Tiel/Rotterdam in meerdere nachten af. Daarnaast is de N839 tussen Bemmel en Huissen in een aantal nachten in beide richtingen dicht.
Het autoverkeer wordt met gele omleidingsborden via Bemmel geleid. Fietsers kunnen geen gebruik maken van het fietspad langs de N839. Zij worden tijdens alle nachten omgeleid via de Plak en de Dikelsestraat.
Planning afsluitingen (19.00 - 06.00 uur)
Afsluiting oprit N839 (Bemmel) naar A15 richting Tiel/Rotterdam:
- maandagnacht 20 april
- dinsdagnacht 21 april
- woensdagnacht 22 april
- woensdagnacht 29 april
- donderdagnacht 30 april
Afsluiting N839 tussen Bemmel en Huissen (beide richtingen):
- donderdagnacht 23 april
- vrijdagnacht 24 april
- dinsdagnacht 28 april
In de nacht van dinsdag 28 april is ook de Baalsestraat richting Houtakker afgesloten tussen 19.00 en 06.00 uur.
Werkzaamheden A15
Tijdens deze nachten voeren we verschillende werkzaamheden uit. Zo verbreden we de A15 ter hoogte van de oprit voor bouwverkeer, leggen we een fietsoversteek over de N839 aan en asfalteren we een tijdelijke fietsverbinding. Ook passen we de verkeersregelinstallatie bij de kruising aan voor de nieuwe situatie.
Overdag gaan de werkzaamheden door, maar dan zonder afsluitingen van de weg of het fietspad.
Reservenachten
Voor onvoorziene omstandigheden zijn twee reservenachten ingepland: vrijdagnacht 1 mei en zaterdagnacht 2 mei. Indien deze nachten nodig zijn, wordt dit gecommuniceerd via de Bouwapp van het project ViA15.
Reisadvies
We adviseren weggebruikers rekening te houden met extra reistijd en de aangegeven omleidingsroutes te volgen.